Website QuickScan

Nieuws

Hofstaete Makelaardij profileert zich met ZMO module

23 June 2010

Hofstaete Makelaardij, de makelaar in exclusief en monumentaal vastgoed uit Zaltbommel, profileert zich voortaan nog nadrukkelijker op de digitale snelweg. Om online meer potentiële klanten te bereiken, zet zij de Ziber ZMO module in. De ZMO module zorgt ervoor dat Hofstaete Makelaardij haar uitgebreide expertise op het vlak van exclusief en monumentaal onroerend goed breder onder de aandacht kan brengen bij een zeer specifieke doelgroep.
 

Campagne advies

Om de website van Hofstaete Makelaardij extra  te profileren voor de juiste doelgroep hebben we allereerst geïnventariseerd welke zoektermen de doelgroep zouden kunnen intypen. Het is namelijk van belang om een website op de zoektermen vindbaar te maken waar de doelgroep ook daadwerkelijk op zoekt. Met professionele tools hebben we onderzocht op welke zoektermen het mogelijk is om een top tien positie te behalen in de zoekmachines. Tevens hebben wij bekeken hoeveel er op deze zoektermen wordt gezocht. Op basis van deze informatie hebben we een campagne advies uitgebracht, waarbij onderstaande zoektermen voor Hofstaete Makelaardij gedefinieerd: 

ZMO Partner Ziber

Internet marketing bureau Jambo Media is ZMO Partner van Ziber, marktleider in Nederland met hun professionele Ziber websites. Het Ziber website programma is zo ontworpen dat het enerzijds een unieke website is in design en content, maar het BackOffice programma is bij iedere Ziber site hetzelfde. Het systeem voorziet in vrijwel alle gebruikerswensen omtrent, zoals website optimalisatie en zoekmachine optimalisatie (ZMO).
 

Meer informatie

Wilt u meer informatie over het Ziber programma of de ZMO module, neem dan contact met ons op bel 0184 63 36 28 of vul ons contactformulier in. We vertellen u graag wat de mogelijkheden zijn!

 



Gerelateerde nieuwsberichten

23 March 2010 Meer rendement uit uw website halen? Lees bericht

02 March 2010 Van Olphen compleet in het nieuw Lees bericht

09 February 2010 Van Milligen ziet meerwaarde ZMO module Lees bericht

28 January 2010 Nieuwe website Jambo Media Lees bericht

17 November 2009 ShopWiki naar Nederland Lees bericht

07 October 2009 Van Olphen scoort met ZMO module Lees bericht

29 September 2009 Bruidssalon Valkengoed zet nieuwe ZMO module in Lees bericht

20 March 2009 Young Design en Jambo Media slaan handen ineen Lees bericht

02 March 2009 Jambo Media ZMO Partner Windkracht Lees bericht

MEER INFORMATIE?

CONTACTGEGEVENS

Jambo Media
T 0184 - 63 36 28
E info@jambo-media.nl
meer contactgegevens »

NIEUWSBRIEF

REFERENTIES